עורך דין מומלץ לגירושין

קיבלתם החלטה להתגרש? שימו לב – הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לבחור עורך דין גירושין טוב, אשר ייצג אתכם בהליך וידאג לתוצאות משפטיות טובות עבורכם. במאמר זה נביא בפניכם מספר נקודות חשובות, אשר יסייעו לכם בבחירה נכונה של עורך הדין לייצוג בהליך הגירושין.

חשיבותו של הייצוג המשפטי

משמורת הילדים, דמי המזונות וחלוקת הרכוש הן הסוגיות המרכזיות שיש להכריע בהן במסגרת הליך הגירושין. מדובר בנושאים כבדי משקל אשר יש להם השלכות מרחיקות לכת על שני בני הזוג. משכך, הנכם זקוקים לייצוג משפטי של עורך דין המתמחה בגירושין, אשר ידאג לכך כי זכויותיכם יישמרו וכי לא תקופחו משום בחינה במסגרת ההליך. עתה, לאחר שהבנו את חשיבותו של הייצוג המשפטי, נסביר כיצד בוחרים את עורך הדין המתאים.

מומחיות משפטית וניסיון מקצועי

הפרמטר החשוב ביותר בבחירת עורך דין גירושין, הוא ללא ספק מומחיותו המשפטית של עורך הדין והיקף ניסיונו המקצועי. ראשית, וודאו כי עורך הדין העומד מולכם, הוא מומחה בתחום דיני המשפחה. עריכת דין הוא מקצוע רחב מאוד המורכב מענפי משפט שונים ולכן, עליכם לוודא כי עורך הדין התמחה בענף המשפטי הרלוונטי והוא עוסק בו באופן שוטף. שנית, יש לוודא כי לעורך הדין ניסיון מקצועי עשיר בייצוג לקוחות בהליכי גירושין ותוצאותיו טובות.

פן נוסף וחשוב לבחינת מקצועיותו של עורך הדין, הוא בקשריו עם בעלי מקצוע אחרים הנוגעים לתחום. טיפול בתיק גירושין דורש לא פעם קבלת ייעוץ ושירותים מחוקרים פרטיים, למשל או מפסיכולוגיים. עורך דין טוב אינו מתמקד אפוא רק בייעוץ המשפטי שהוא מעניק, אלא גם נמצא בקשר שוטף עם בעלי מקצועי אחרים, אשר שירותם נדרש במסגרת הטיפול בלקוח.

המלצות

במקרים רבים, מגיעים לקוחות אל עורך הדין דרך המלצה של חבר או קרוב משפחה והם מסתמכים על המלצתם בדבר טיב השירות המשפטי שיקבלו. זוהי ללא ספק הדרך האידיאלית לבחור עורך דין גירושין. עם זאת, גם אם אינכם מכירים את עורך הדין, הרגישו בנוח לבדוק אודות ניסיונו המקצועי ואל תחששו לשאול אותו אודות טיפול בתיקים קודמים ואחוזי הצלחתו. זוהי זכותכם להרגיש בטוחים כי אתם במקום הנכון ועורך דין טוב והגון, מבין מה עומד על כף המאזניים עבורכם בהליך הגירושין וישמח להשיב לכל שאלה שלכם.

כימיה אישית

ניהול תיק גירושין אינו דומה לניהול תיק משפטי אחר, משעורך הדין מטפל עבורכם בנושאים רגישים מאוד, בעלי השלכות מרחיקות לכת על חייכם. על מנת לייצג נאמנה את האינטרס שלכם ולהשיג עבורכם את התוצאה המשפטית הטובה ביותר, נדרש שיתוף פעולה הדוק ביניכם לבין עורך הדין. משום כך, עליכם לבחור בעורך דין אשר איתו אתם מרגישים בנוח על מנת שתוכלו לתקשר איתו בצורה פתוחה וכנה, ללא תחושה של אי נוחות.

לסיכום, בחירה נכונה של עורך דין גירושין, תבטיח את מימוש זכויותיכם במסגרת ההליך. על כן, אם הנכם עומדים בפני הליך גירושין, הקדישו את הזמן הנדרש לכך ובחרו באופן שקול וחכם את עורך הדין אשר ילווה אתכם בהליך זה. בחנו את מומחיותו המשפטית של עורך הדין, וודאו כי הוא בעל הניסיון המקצועי המתאים, תדאגו לקבלת המלצות ובחרו בעורך דין עמו יש לכם כימיה אישית טובה.